Şirketing nasıl bir şirkettir?
Şirketing, “YATIRIM – AJANS – AKADEMİ” bölümlerinden olan bir şirkettir.
Şirketing Yatırım bölümü çeşitli projelere ve girişimcilere yatırımcı olarak hizmet vermektedir.
Şirketing Akademi bölümü, sektörde kariyer ve tecrübe sahibi olmak isteyen genç arkadaşlarımıza eğitim ve destek vermektedir. Aynı zamanda sektördeki yeni kurulmuş küçük ajanslara da destek olmaktadır.
Şirketing Ajans bölümü, hizmetler dökümanında sunduğu tüm servisleri, inhouse olarak sunabilen, bunlar için dışarıdan hizmet almayan, müşterinin tüm markalaşma yolculuğundaki ihtiyaçlarının tümünü kendi çatısı altında karşılayan bir reklam şirketidir.

Şirketing içindeki departmanlar nelerdir?

Ajansın içinde yazılım, tasarım, sosyal medya, dijital pazarlama, prodüksiyon, marka danışmanlığı departmanları bulunmaktadır.

Şirketing kaç kişilk bir ekibe sahip?

Her zaman yeteri kadar kişi olduk. Yapamayacağımız ya da altından kalkamayacağımız herhangi bir iş olursa zaten bunu ilk tanışma toplantımızdan sonra size söyleriz. Elbetteki içinde yüzlerce kişi çalışan ajanslar da sektörümüzde mevcut. Ancak biz öyle bir ajans hiçbir zaman olmayacağız.

Şirketing müşterileri gelen işleri ve revizeleri beğenmezse ne oluyor?

Böyle bir durum hiç yaşanmadığı için açıkcası bunun cevabını bizde bilmiyoruz.

Şirketing’in fiyat politikası nedir?

Şirketing’in bir fiyat politikası yok. Çünkü işimiz politika ya da memuriyet ruhu değil. Ruhumuzla çalıştığımız için müşterilerimize en makul fiyatları vermeye çalışıyoruz.

Şirketing müşterileri ile kimler alakadar oluyor?

Tüm şirketing ekibi müşterilerimizi tanır ve ilgilenir. Ancak siz içimizden birini daha çok severseniz, o başka…

Şirketing’in müşterilerden beklediği nedir?

Tüm ruhumuzla çalıştığımızın, müşterilerimiz tarafından unutulmaması ve emeğimizin parasal olarak değil, duygusal olarak taktir edilmesi bizim için çok önemlidir.

error: Content is protected !!